ОТ КЛИЕНТА ДО АГЕНТА .............................. Стать агентом Приватбанка

БАНКИ И ФИНАНСЫ

Кредитная карта

Карта

Закажите любой Продукт от ПриватБанка прямо зараз

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Форма входа

Як актуалізуватись вкладникам Сбербанку колишнього СРСР

Відповідно до Доручення Президента України В.Ф. Януковича Ощадбанк розпочав підготовчу роботу для проведення компенсаційних виплат вкладникам Сбербанку колишнього СРСР.
Першим етапом цієї роботи з 2 квітня 2012 року буде проведення з 2 квітня 2012 року актуалізації даних вкладників Сбербанку колишнього СРСР. Актуалізація даних здійснюється щодо тих вкладників, які не отримали протягом 2008 року компенсаційні кошти в межах проіндексованих заощаджень (але не більш як 1000 гривень на одного вкладника) та дані про яких внесено до "Реєстру вкладників заощаджень громадян” до 01.01.2012р.

Визначено такий порядок отримання інформації про місце і час актуалізації даних для вкладників, яким на 01.01.2012 р. виповнилось:
 
80 років і більше - з 02.04.2012р. до 20.04.2012р.
70 - 79 років - з 21.04.2012р. до 20.05.2012р.
60 - 69 років - з 21.05.2012р. до 20.06.2012р.
50 – 59 років - з 21.06.2012р. до 20.07.2012р.
до 50 років - з 21.07.2012р.

Для актуалізації своїх даних вкладнику потрібно виконати ОДНУ З ТАКИХ ДІЙ:
–заповнити спеціальну форму вказавши цифрові значення номеру паспорту та дату народження в розділі  "Інформація для вкладників Сбербанку колишнього СРСР” на сайті Ощадбанку. Для переходу нажміть АКТУАЛІЗУВАТИСЬ;
 
– зателефонувати на "гарячу телефонну лінію”, створену спеціально для інформування вкладників Сбербанку колишнього СРСР, і дочекатися з’єднання з оператором. Лінія працюватиме з 9.00 до 18.00 без вихідних
- зателефонувати на „гарячу телефонну лінію” за наведеними нижче телефонами та отримати інформацію за допомогою відповідача. :


+38 044 364 21 21
(за тарифами Укртелекому)
0 800 212 000
(безкоштовно зі стаціонарних телефонів по Україні)
 


Після проходження актуалізації на сайті чи за вказаними телефонами "гарячої лінії”, вкладник звертається до установи банку у визначений йому час, маючи при собі такі документи:
- Паспорт громадянина України та ксерокопії сторінок паспорта, які містять прізвище, ім’я, по батькові, дату народження, серію та номер паспорта, дату видачі та найменування органу, що його видав, відмітку про місце реєстрації, відмітку про право здійснювати платежі без ідентифікаційного номера (за наявності).
- Довідка про присвоєння ідентифікаційного номера та її ксерокопію (не надається в разі наявності в паспорті відмітки про право здійснювати платежі без ідентифікаційного номера).
- Ощадні книжки за компенсаційним(и) рахунком(ками).

В разі якщо, вкладник з будь-яких причин не взмозі прийти до відділення Ощадбанку в зазначений час, то він може доручити актуалізацію  або отримання Національної картки, ПІН-конверта до неї та компенсаційних коштів з поточного рахунку довіреній оособі.  
Для актуалізації даних або отримання Національної картки, ПІН-конверта до неї та компенсаційних коштів з поточного рахунку довірена особа надає довіреність вкладника, засвідчену нотаріально, або уповноваженим працівником установи банку або посадовою особою організації, в якій довіритель працює, навчається, перебуває на стаціонарному лікуванні, або за місцем його проживання, а також документи, які посвідчують довірену особу, та їх копії:
- паспорт громадянина України або документ, що його замінює ;
- реєстраційну картку (довідку про присвоєння ідентифікаційного номера) платника податку та її копію. Копії документів, які посвідчують довірену особу, залишаються в установі банку.
Бланки довіреностей наведені нижче.

 
Компенсаційні виплати виплачуються  з червня 2012 року. За бажанням вкладника виплата може здійснюватись  готівкою, шляхом зарахування відповідної суми коштів на пластикову карту або зарахування коштів на депозитний рахунок. Після проведення актуалізації в установі Ощадбанку вкладнику буде повідомлено про час та місце отримання пластикової карти та коштів.

Також з 01.09.2012 року АТ Ощадбанк почав реєстрацію тих вкладників, дані про яких не було внесено до "Реєстру вкладників заощаджень громадян”, а також актуалізацію тих вкладників, дані про яких внесені до «Реєстру вкладників заощаджень громадян» та які отримали у 2008 році компенсацію в повному обсязі.  Дізнайтесь більш детальніше.
 
 

Кредитка

 

Поиск

Реклама

 

Создание сайтов

Создание недорогих сайтов

Архив записей

КАРТА GOLD

Карта Gold