ОТ КЛИЕНТА ДО АГЕНТА .............................. Стать агентом Приватбанка

БАНКИ И ФИНАНСЫ

Категории раздела

Мои статьи [233]

Кредитная карта

Карта

Закажите любой Продукт от ПриватБанка прямо зараз

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Форма входа

Каталог статей

Главная » Статьи » Мои статьи

За радянськими вкладами — без черг
АКТУАЛЬНО. Сьогодні по всій країні розпочинається масштабна соціальна кампанія з виплат компенсацій вкладникам колишнього Ощадбанку СРСР. Напередодні Прем'єр-міністр Микола Азаров звернувся до міністра фінансів та керівництва Ощадбанку з тим, аби в кожному відділенні банку цю роботу було організовано максимально комфортно для вкладників, більшу частину яких становлять люди похилого віку. «Ніяких черг, ніякої байдужості персоналу, максимальна допомога людям, максимальна ввічливість — ось ваше завдання. І особиста відповідальність за організацію», — наполягає Прем'єр.
У свою чергу голова правління Ощадбанку Сергій Подрезов повідомив на урядовому брифінгу, що в перший день кампанії одержати компенсацію в розмірі 1 тис. грн зможуть близько 80 тис. громадян. «З 1 червня буде близько 70—80 тис. чоловік по всій Україні, які, згідно зі своєю чергою, прийдуть і одержать свою тисячу гривень у вигляді картки, готівкою або, за бажанням, спрямують на депозит», — зазначив він.
За словами Сергія Подрєзова, нині реєстрацію пройшли майже 1,5 млн чоловік. Також він повідомив, що Міністерство фінансів уже переказало перший транш для здійснення цих виплат. Так, на позавчорашній день Ощадбанк одержав 200 млн грн, а вчора очікували надходжень в розмірі 1,2 млрд грн.
Як нагадує УНІАН, згідно З постановою Кабінету Міністрів, вкладник може використовувати компенсаційні кошти, зараховані на його поточний рахунок, шляхом отримання готівкою, переказу на депозитний або інший рахунок у банку і з використанням спеціального платіжного засобу «Національна картка». При цьому видача карток громадянам України здійснюється безоплатно.
 
 
 
 
Источник информации: Урядовий курєр
дата 01.06.2012
Категория: Мои статьи | Добавил: dud666 (01.06.2012)
Просмотров: 269 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0

Поиск

Реклама

 

Создание сайтов

Создание недорогих сайтов

КАРТА GOLD

Карта Gold