ОТ КЛИЕНТА ДО АГЕНТА .............................. Стать агентом Приватбанка

БАНКИ И ФИНАНСЫ

Категории раздела

Мои статьи [233]

Кредитная карта

Карта

Закажите любой Продукт от ПриватБанка прямо зараз

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Форма входа

Каталог статей

Главная » Статьи » Мои статьи

«Вітіну тисячу» Симоненко назвав «жалюгідними копійками»
За нинішньої влади українські вкладники ніколи не отримають своїх коштів з рахунків колишнього Ощадбанку СРСР. У цьому впевнений лідер Компартії України Петро Симоненко.
Лідер КПУ заявив, що Компартія пропонує визнати вклади Ощадбанку СРСР державним боргом, тобто узаконити їх. Таким чином, уточнив П.Симоненко, будь-яка влада зобов'язана буде передбачити ці кошти в державному бюджеті.
За словами лідера комуністів, представникам великого капіталу не вигідно повертати вклади Ощадбанку СРСР. Він пояснив, що для цього олігархам доведеться повернути свій надприбуток народу.
"У складі Верховної Ради 300 мільйонерів і мільярдерів, і навряд чи вони будуть ділитися своїми статками, щоб повернути вклади. Те, що сьогодні заявляють про повернення жалюгідних копійок, пов'язане виключно з майбутніми виборами", - говорить П.Симоненко.
Він також розкритикував ініціативу Кабінету Міністрів України щодо повторної перереєстрації вкладників Ощадбанку СРСР.
"За цей час усіх, кому треба повертати вклади, стане ще менше. При цьому я хочу нагадати, що в бюджеті-2012 на цю ініціативу не було передбачено ні копійки. Тобто ніхто і нічого спочатку не хотів повертати", - наголосив лідер українських комуністів.
Додамо, за офіційною інформацією, на 10 серпня Мiнiстерство фінансів перерахувало Ощадбанку 3,3 млрд грн iз передбачених у держбюджетi цього року 6,15 млрд грн на виплату вкладникам Ощадбанку колишнього СРСР та їхнім спадкоємцям.
Нагадаємо, президент Віктор Янукович в межах своїх соціальних ініціатив заявив про необхідність здійснити компенсаційні виплати вкладникам Ощадбанку СРСР у сумі 1 тис. грн тим громадянам, хто ще не отримав їх, коли такі виплати проводив уряд Юлії Тимошенко. За словами президента, йдеться про 6 млн вкладників і про загальну суму на 6 млрд грн. Компенсації почали видавати з 1 червня і триватимуть вони до кінця 2012 року. Iз 1 вересня Ощадбанк вiдновить реєстрацiю в iнформацiйно-аналiтичнiй системi "Реєстр вкладникiв заощаджень громадян" для вкладникiв, якi ще не проходили реєстрацiї даних i компенсацiйних рахункiв.
За оцінками експертів, загальна заборгованість за вкладами громадян України в Ощадбанку СРСР оцінюється в суму близько 122 млрд грн.
За даними банку, компенсаційні виплати триватимуть до 25 грудня 2012 року.

Президент та уряд уже заявили про плани продовжити виплати в 2013 роцi.Джерело інформації  Zaxid

дата 30.08.2012


Категория: Мои статьи | Добавил: dud666 (03.09.2012)
Просмотров: 241 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0

Поиск

Реклама

 

Создание сайтов

Создание недорогих сайтов

КАРТА GOLD

Карта Gold