ОТ КЛИЕНТА ДО АГЕНТА .............................. Стать агентом Приватбанка

БАНКИ И ФИНАНСЫ

Категории раздела

Мои статьи [233]

Кредитная карта

Карта

Закажите любой Продукт от ПриватБанка прямо зараз

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Форма входа

Каталог статей

Главная » Статьи » Мои статьи

Постанова: НБУ знижує облікову ставку з 23 березня і змінює порядок формування обов'язкових резервів з 31 березня
Національний банк України (НБУ) вирішив знизити облікову ставку з 7,75% до 7,5% з 23 березня, змінити порядок формування обов'язкових резервів - з 31 березня.
Відповідне рішення закріплене постановою НБУ № 102 від 21 березня 2012 року.
"Встановити з 23 березня 2012 р. облікову ставку в розмірі 7,5% річних. Встановити з 31 березня 2012 року наступний порядок формування обов'язкових резервів банками України: на окремому рахунку в НБУ... в розмірі 60% від суми обов'язкових резервів", - йдеться в уривку з документа, текст якого має агентство "Інтерфакс-Україна".
НБУ звертає увагу на продовження в 2012 році позитивних тенденцій у розвитку економіки і грошово-кредитного ринку країни: річна інфляція за підсумками лютого знизилася до 3%, банки зменшили вартість ресурсів.
"Зазначені зрушення і сприятлива цінова динаміка створюють можливість для застосування додаткових стимулюючих заходів з метою активізації кредитування реального сектора економіки, зокрема, через використання відсоткових важелів і впровадження більш гнучких підходів до формування банками обов'язкових резервів шляхом зниження частини резервів, які банки формують на окремому рахунку в НБУ, з 70% до 60%", - підкреслюється в документі.
Крім того, згідно з постановою, прийнято рішення про поглиблення диференціації нормативів обов'язкового резервування в напрямку посилення преференційних умов резервування коштів, залучених у національній валюті. Таке рішення спрямоване на мінімізацію вірогідних ризиків для стабільності грошової одиниці, зокрема, на дедоларизацію економічних процесів.
Крім того, в документі зазначається, що впровадження практики розрахунків між НАК "Нафтогаз України" і ВАТ "Газпром" в російських рублях і необхідність у подальшій оптимізації управління золотовалютними резервами дали підстави для встановлення нульової ставки резервування за довгостроковими залученнями банків від банків- нерезидентів та фінансових організацій-нерезидентів в російських рублях
 
Джерело інформаціїї: Інтерфакс-Україна
22.03.2012 р.
Категория: Мои статьи | Добавил: dud666 (22.03.2012)
Просмотров: 725 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0

Поиск

Реклама

 

Создание сайтов

Создание недорогих сайтов

КАРТА GOLD

Карта Gold