ОТ КЛИЕНТА ДО АГЕНТА .............................. Стать агентом Приватбанка

БАНКИ И ФИНАНСЫ

Категории раздела

Мои статьи [233]

Кредитная карта

Карта

Закажите любой Продукт от ПриватБанка прямо зараз

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Форма входа

Каталог статей

Главная » Статьи » Мои статьи

Микола Азаров: Компенсація вкладникам "Ощадбанку" - крок до повернення довіри людей до держави
Виплата українцям компенсації за вкладами «Ощадбанку» колишнього СРСР – це робота Уряду над відновленням довіри населення до держави та влади. Про це заявив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни.
За словами Глави Уряду, доходи населення – це головна інвестиція в національну економіку. Але питання внутрішніх інвестицій – це, насамперед, питання довіри до влади. «За ці 20 років люди втратили довіру до держави і влади, бо сьогодні одне рішення приймається, а наступний Уряд приймає вже інше. Або рішення прийняли, але воно не виконується. Тому довіра швидко не відновлюється. Щоб відновити довіру, треба постійно виконувати зобов’язання перед людьми», - підкреслив Микола Азаров
«Ось звідси і пішла ініціатива повернути людям втрачені вклади «Ощадбанку» СРСР і сказати, що державі все-таки можна вірити. Зрозуміло, що відразу ніхто наші державні облігації купувати не буде. Але поступово ми можемо використовувати такий інструмент, як цінні папери нашої держави, і наш народ стане найголовнішим інвестором в національну економіку», - пояснив Прем’єр-міністр.
Він додав, що коли українське населення стане головним інвестором України, тоді нашою державою зацікавляться і іноземні інвестори: «Бо жоден закордонний інвестор не буде вкладати гроші в економіку до тих пір, поки не побачить, що у неї вкладає свої заощадження власний народ».
Разом з тим, Микола Азаров наголосив, що зараз 300 млрд. грн. лежить на депозитних банківських рахунках: «Ми бігаємо з протягнутою рукою і просимо позики, а наші люди мають на рахунках 300 млрд. грн. - ось вам джерело інвестицій. Але ми не можемо їх залучити, бо нема довіри».
Прем’єр-міністр при цьому висловив сподівання, що владі своїми діями все таки вдасться повернути довіру українських громадян: «Нам ніхто не може дорікнути, що за ці два роки ми не виконали хоча б одного зобов’язання, яке ми давали перед людьми – ми все виконували».
 
 
Джерело інформації:Fin.org.ua
дата 07.05.2012
Категория: Мои статьи | Добавил: dud666 (10.05.2012)
Просмотров: 198 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0

Поиск

Реклама

 

Создание сайтов

Создание недорогих сайтов

КАРТА GOLD

Карта Gold