ОТ КЛИЕНТА ДО АГЕНТА .............................. Стать агентом Приватбанка

БАНКИ И ФИНАНСЫ

Категории раздела

Мои статьи [233]

Кредитная карта

Карта

Закажите любой Продукт от ПриватБанка прямо зараз

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Форма входа

Каталог статей

Главная » Статьи » Мои статьи

Компенсацію вкладів Ощадбанк видаватиме через банкомати
Ощадбанк виплатить компенсацію знецінених вкладів колишнього Ощадбанку СРСР тим, хто не отримав її 2008-го. Тоді шість мільйонів осіб одержали готівкою 1 тис. грн або $200.
Спершу треба телефонувати на гарячу лінію Ощадбанку 0 800 212 000 із 9.00 до 18.00. Дзвінки зі стаціонарних номерів безкоштовні. Їх приймають понад 500 операторів. До 20 квітня просять дзвонити лише вкладників віком 80 років і старших.
Додзвонитися вдається з першого разу. Телефоністки просять назвати номер відділення, зазначений в ощадній книжці, дату народження та номер паспорта вкладника. Перевіряють, чи внесена особа до реєстру вкладників і чи вона не отримала компенсацію 2008-го. Потім повідомляють день та адресу відділення, куди треба принести документи — паспорт і його ксерокопію, ідентифікаційний код та ощадкнижку. Компенсацію зараховують тільки на банківську картку. Тому вкладників попросять написати заяву на відкриття карткового рахунку, пояснює 38-річна Ярослава Тітова, речник Ощадбанку:
— Картку виготовлять протягом двох-трьох тижнів. По неї знову треба прийти до відділення Ощадбанку. Кошти зараховуватимуть із червня. Про дату повідомлять при видачі картки. Вона дозволить уникнути черг. Готівку можна буде зняти у будь-якому банкоматі Ощадбанку. Також вкладникам робитимуть знижки в супермаркетах "Ашан" та магазинах електроніки "Технополіс". За випуск картки плати не братимемо.
Літні люди часто не вміють користуватися банкоматом. Як їм бути?
— Треба підійти з карткою до операціоніста філії Ощадбанку. Вона видасть їм готівку.
Як оформитися лежачому хворому?
— Такий вкладник має написати доручення на родича і завірити у нотаріуса, відповідального працівника банку або в лікарні, де він перебуває на лікуванні. Довірена особа й оформить такого вкладника.
Чи виплачуватимуть компенсацію спадкоємцям?
— Звісно. Їм треба переоформити вклади на своє ім'я та записатися до Центрального реєстру вкладників. Але поки що реєстрація припинена.
Коли її поновлять?
— Із 1 вересня цього року. Але рішення про виплату коштів таким особам Кабмін прийматиме окремо.
Чи можна змінити адресу відділення для обслуговування, аби ближче до домівки?
— Так, компенсаційний рахунок можуть перевести в будь-яку установу Ощадбанку. Треба прийти в це відділення із паспортом або документом, що його замінює, довідкою про присвоєння ідентифікаційного номера й ощадкнижкою. Там оформлять заяву на переказ вкладу. Це триватиме близько місяця. Але доведеться заново реєструватися в Центральному реєстрі вкладників у вересні. І компенсацію цей вкладник цього року вже не отримає.
 
 
 
Джерело інформаціїї: Газета по-українськи
дата 06.04.2012
Категория: Мои статьи | Добавил: dud666 (09.04.2012)
Просмотров: 444 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0

Поиск

Реклама

 

Создание сайтов

Создание недорогих сайтов

КАРТА GOLD

Карта Gold