ОТ КЛИЕНТА ДО АГЕНТА .............................. Стать агентом Приватбанка

БАНКИ И ФИНАНСЫ

Категории раздела

Мои статьи [233]

Кредитная карта

Карта

Закажите любой Продукт от ПриватБанка прямо зараз

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Форма входа

Каталог статей

Главная » Статьи » Мои статьи

До виплат компенсацій вкладникам Ощадбанку інші банки залучити неможливо - А.Пишний
Залучення до виплат компенсацій вкладникам Ощадбанку колишнього СРСР інших банків наразі неможливе через різний рівень інформаційних технологій та обліку.
Таку думку висловив у понеділок в ефірі "Радіо Свобода" екс-керівник Ощадбанку, член полiтради партii "Фронт змiн" Андрій Пишний, коментуючи слова Президента, що для уникнення черг до виплат слід залучити кілька банків.
"Це нереально зробити на сьогоднішній день, треба чітко розуміти, тому що облік рахунків здійснюється в Ощадному банку. Для того, щоб передати виплату цих зобов'язань іншим банкам, треба провести колосальну роботу", - сказав Пишний.
Він додав, що, можливо, фахівці Ощадного банку за останніх півтора року "зробили щось неймовірне, що не змогли зробити за останні 20 років".
"Але, наскільки я поінформований про стан інформаційних технологій в Ощадному банку, про стан взагалі технологій і обліку, на сьогоднішній день нічого цього немає", - зазначив екс-керівник установи.
Як повідомляв УКРІНФОРМ, у неділю В.Янукович сказав, що до виплат компенсацій вкладникам слід залучати не тільки Ощадбанк, а, як мінімім, ще Ексімбанк для уникнення черг.
 
 
Джерело інформації: УКРИНФОРМ
дата 12.03.2012
Категория: Мои статьи | Добавил: dud666 (14.03.2012)
Просмотров: 241 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0

Поиск

Реклама

 

Создание сайтов

Создание недорогих сайтов

КАРТА GOLD

Карта Gold